O MNIE

13731620_1129054887132759_333343460777307847_n

traveLover to ja!

Miłośniczka podróży, to po pierwsze! Wciąż głodna wrażeń i przygód. Biorę życie garściami, a wpisany w geny optymizm daje mi siłę, by czynić swoje życie dobrym i takim jakie chcę. Uwielbiam spontaniczne wyprawy z plecakiem, bez planu, ale zawsze z pomysłem.

O podróżach można opowiadać godzinami. Znajomi wciąż zadają mi masę pytań, dotyczących moich wypraw. Pytają o budżet, miejsca warte zobaczenia i organizację wyjazdu.  Właśnie dlatego powstał ten blog. Piszę tu o doświadczeniach, marzeniach i wspomnieniach nie tylko moich, ale również ludzi znanych Wam z telewizji i  ze świata show-biznesu. Zdradzam Wam nieznane dotąd podróżnicze sekrety celebrytów!

Ten blog to owoc moich dwóch miłości –  do podróży i do dziennikarstwa. Całe moje życie zawodowe związane jest z telewizją. Uwielbiam tę robotę! Spotkałam w niej masę fantastycznych i inspirujących osób. Właśnie dlatego postanowiłam z nimi rozmawiać o podróżowaniu.

Odwiedziłam prawie 50 krajów, poznałam dziesiątki ludzi, zobaczyłam tysiące miejsc i przeżyłam miliony chwil, które już się nie powtórzą, ale przecież będą kolejne…

Właśnie dlatego zapraszam Was do czytania mojego bloga!

traveLover – Patrycja Jaskot : )