LIFESTYLE,

POKAŻ SWOJE ULUBIONE ZDJĘCIE Z PODRÓŻY I ZGARNIJ PREZENT!

Kochani! Mam dla Was świąteczne prezenty! Dla kobiet, które lubią mieć zadbane dłonie i dla mężczyzn chcących sprawić przyjemność swojej kobiecie! Przedświąteczny szał już się zaczyna, więc ułatwiam Wam zadanie. Przygotowałam dla Was TRZY ZESTAWY MARKI CHIODO Z LAKIERAMI HYBRYDOWYMI, PROFESJONALNYMI AKCESORIAMI DO MANICURE I KREMAMI ODŻYWCZYMI DO RĄK I PAZNOKCI. 

POKAŻ SWOJE ULUBIONE ZDJĘCIE Z PODRÓŻY I ZGARNIJ PREZENT!

CO TRZEBA ZROBIĆ? NIEWIELE. Wystarczy tylko wysłać do mnie WASZE JEDNO ULUBIONE ZDJĘCIE Z PODRÓŻY. To mogą być zdjęcia z najdalszych zakątków świata, oryginalne, egzotyczne, ale również wzruszające albo po prostu ważne dla Was! Do zdjęcia dopiszcie proszę informację, gdzie zostało wykonane i krótki opis. Trzy najciekawsze zdjęcia opublikuję na traveLover, A PROFESJONALNE ZESTAWY TRAFIĄ W RĘCE TRZECH AUTORÓW.

ZDJĘCIA WYSYŁAJCIE W WIADOMOŚCIACH PRYWATNYCH, NA FANPAGE’U TRAVELOVER ALBO INSTAGRAMIE. WSZYSTKO ROZSTRZYGNIE SIĘ WE WTOREK 12. GRUDNIA 0 GODZINIE 21:00. (TAK, ŻEBY PRZESYŁKI DOSZŁY NA CZAS ŚWIĄT)

PONIŻEJ ZDJĘCIA Z ZAWARTOŚCIĄ ŚWIĄTECZNYCH PACZEK:

Pudełko lakierów hybrydowych z limitowanej kolekcji by Edyta Górniak + olejek odżywczy do rąk i paznokci + krem odżywczy do rąk i paznokci inspirowany klimatem Karaibów i Kalifornii (więcej chyba mówić nie muszę 🙂 + lampa 9W LED do utwardzania paznokci hybrydowych i żelowych + akcesoria (pilnik, patyczki, itd.)

POKAŻ SWOJE ULUBIONE ZDJĘCIE Z PODRÓŻY I ZGARNIJ PREZENT!

Zapraszam do udziału w zabawie! 🙂

 

 

Trending Posts

 

07 comments
 • eh szkoda, że nie zdążyłam. Zdjęcie z oświadczyn na murze chińskim miałoby szanse 😉

  • traveLover

   Wow! Pomysłowy ten Twój facet 🙂 Muszę zrobić drugi konkurs, bez dwóch zdań 🙂

 • Agnieszka Voyagnieszka

  nie wyrobiłam się , bu 🙁

  • traveLover

   Po takiej fali zainteresowania, coś czuję, że konkursy będą częściej 🙂

 • Muszę poszukać jakiś zdjęć z wakacji:)

 • traveLover

  Dawaj, dawaj ! 🙂 Czekam ! 🙂

 • kkasia

  aaaa super !!!!!!
  wybieram fotki i będę podsyłała 🙂