AZJA

NOWY WYJAZD, NOWY KIERUNEK! :) RUSZAJĄ ZAPISY NA PODRÓŻ ZE MNĄ DO TAJLANDII W LUTYM 2020! :)

Szalony Bangkok, enigmatyczna i uduchowiona Północ, rajskie Południe – po wspólnych wyjazdach z moimi obserwatorami do Malezji i na Bali pora na azjatycką ikonę i marzenie wielu – TAJLANDIĘ! 🙂 Właśnie ruszają zapisy. Poniżej opis wyjazdu, szczegółowy plan i cena. Ilość miejsc ograniczona do maks 12 🙂 Przy rezerwacjach, jak zawsze, bierzemy pod uwagę kolejność zgłoszeń! 🙂

Nim opiszę Wam dokładny plan, narobię Wam smaka wielkim skrótem. 🙂 Sama przebieram już nogami, bo Tajlandia była moim pierwszym dalekim krajem, pierwszym zderzeniem z Azją i miłością od pierwszego dusznego wieczoru i pad thaia w Bangkoku.

TAJLANDIA Z TRAVELOVER I GŁODNYM ŚWIATA

Nasz wyjazd zaplanowany jest tak, by dać Wam namiastkę tajskiej kultury i solidną dawkę tajskich smaków (a kuchnia w Tajlandii należy do jednej z moich ulubionych). To będzie najbardziej street foodowy i jedzeniowy wyjazd do tej pory. Będziemy gotować w tajskim domu z lokalnym szefem kuchni, próbować, próbować i jeszcze raz próbować! Chcemy, byście naładowali baterie i odpoczęli na rajskich wyspach z kokosem w rękach. Ale nie tylko. Odwiedzimy szalony, gęsty i lepki Bangkok, a dla równowagi złapiemy głęboki oddech w Chang Mai na północy, by poczuć niesamowitą energię i moc buddyjskiego porządku w anturażu kadzideł i kwiatów lotosu.

Po moich relacjach z wyjazdów w mijającym roku, doskonale już wiecie jak wyglądają podróże ze mną i z Filipem „Głodnym Świata”. To nie są zwykłe wakacje z przewodnikiem, to wakacje życia ze świetną ekipą. A szczęście do ludzi to my mamy! 🙂 Dlatego, jeśli marzysz o egzotycznej Tajlandii, ale na przykład nie masz kompana – nie przejmuj się tym zupełnie! Za każdym razem w podróż z nami ruszają osoby solo, a wracają z paczką nowych znajomych! 🙂 Tak było zarówno w Malezji, jak i na Bali. Mogą do nas dołączyć wszyscy – single, pary, kumple, przyjaciółki!

ekipa z Bali – grudzień 2019

ekipa z Bali, maj 2019

PLAN WYJAZDU

WYJAZD ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 11-23 LUTEGO 2020.

11.02. wylot z Polski

23.02. wylot z Tajlandii

DZIEŃ 1 / Lot do Bangkoku

DZIEŃ 2 / Bangkok

One night in Bangkok! Zrobimy, co możemy, żebyście polubili nasze ulubione miasto spośród azjatyckich stolic! Pokażemy Wam pachnące streetfoodem uliczki, tętniące życiem targi z jedzeniem, magiczne buddyjskie świątynie i… spędzimy wieczór na 40-stym piętrze wieżowca, popijając drinka z widokiem na tę miejską dżunglę.

DZIEŃ 3 / Bangkok

SZAMA – to motyw przewodni tego dnia! Zakupy na targu, gotowanie z tajskim szefem kuchni i mnóstwo pysznego jedzenia, które sami przygotujecie. A warto się najeść, bo wieczorem ruszymy w podróż nocnym pociągiem do…

DZIEŃ 4 / Chiang Mai

… Chiang Mai! Musicie się nastawić na dużo ohów i ahów, bo to piękne i niezwykłe miasto. Będziemy jeździć rowerami, wcinać tajskie przekąski, pić lokalną kawę i się masować – bo nie ma lepszego sposobu na odprężenie, niż tajski masaż. Tego dnia odbędzie się również szkolenie z fotografii i obróbki zdjęć. Zdradzimy Wam także tajemnice Instagrama i podpowiemy, jak wykorzystać to narzędzie w biznesie oraz tworzeniu marki osobistej.

DZIEŃ 5 / Chiang Mai

Dziś pałeczkę oddajemy Wam. Wybierzcie się na rafting na rwącej rzece albo odwiedźcie górskie plemiona i popodglądajcie dzikie słonie. Albo zaszyjcie się w hamaku i nie gadajcie z nikim przez cały dzień – też spoko! Feel free. 🙂

DZIEŃ 6 / Lecimy w stronę słońca

Opalenizna sama się nie zrobi, więc rano spakujecie manatki, a my zabierzemy Was na rajskie, tropikalne południe! Poleniuchujemy na dwóch rajskich wyspach.

DZIEŃ 7-8 / Koh Chang

Pora wylegiwać się w słońcu na białym piasku, bujać w hamaku pod palmą i liczyć rozgwiazdy w wodzie w tropikalnym raju. Wybierzemy się na wycieczkę do dżungli, będziemy się kąpać pod wodospadem i nurkować z rurką, odkrywając okoliczne wysepki i kolorową rafę koralową.

DZIEŃ 9-11 / Koh Kood

Szykujcie się: pokażemy Wam nową kategorię rajskości! Powiedzieć WOW to za mało, więc więcej nie mówimy, tylko pokażemy Wam jedną z najpiękniejszych wysp w Tajlandii.

DZIEŃ 12-13 / Bangkok

Wrócimy do Bangkoku – na ostatnią kolację. A potem wrócimy do rzeczywistości. Niestety. 🙂

 

*plan jest ramowy i wyjątkowych sytuacjach może ulec zmianie

 

CENA WYJAZDU TO: 6199 zł + lot (około 2100 zł)

Bilety lotnicze kupujemy wspólnie. Na bieżąco śledzimy ceny lotów i w dniu, kiedy cena jest najniższa dajemy Wam znać! 🙂

JAK REZERWOWAĆ WYJAZD?

Rezerwacji dokonujecie mailowo, obowiązuje kolejność zgłoszeń:
Patrycja Jaskot traveLover: imtravelover@gmail.com
Filip Turowski Głodny Świata: filip@glodnyswiata.pl

UWAGA! PRIORYTETEM JEST ZAKUP BILETÓW LOTNICZYCH! CHCEMY KUPIĆ JE W NAJNIŻSZYCH CENACH! WPŁATY KWOTY 6199 ZŁ MOŻECIE DOKONAĆ NA DWIE RATY.

CO JEST W CENIE?

 • wszystkie transfery na miejscu
 • noclegi w pokojach 2-os. o standardzie 3* gwiazdki (3 noce we wspólnym pokoju 6-osobowym w standardzie 3*)
 • ubezpieczenie turystyczne i obowiązkowa składka na TFG
 • śniadania
 • lekcja gotowania z 5-daniowym obiadem w tradycyjnym tajskim domu
 • zwiedzanie Bangkoku
 • rowerowe zwiedzanie i masaż tajski w Chiang Mai
 • całodniowy island hopping – czyli wycieczka prywatną motorówką wokół wysp i raf
 • zwiedzanie Koh Chang ( dżungla, wodospady )
 • zwiedzanie Koh Kood ( ukryte zatoczki, dziewicze plaże )
 • szkolenie z fotografii, obróbki zdjęć
 • szkolenie, pt. „Tajemnice Instagrama”
 • powitalny pad thai na lokalnym targu w Bangkoku
 • degustacja smakołyków z Północy Tajlandii na lokalnym targu w Chiang Mai
 • smakowanie tajskiej kawy w lokalnej kawiarni w Chiang Mai
 • wielka kolacja degustacyjna typowych tajskich dań i przysmaków
 • zestaw prezentów FOODKRYWCY
 • wprowadzenie w świat kultury i kuchni tajskiej 
 • nasza opieka i pomoc na miejscu

A CO NIE JEST W CENIE

 • lot do Tajlandii
 • dodatkowe wycieczki, gdybyście mieli na nie ochotę

Jeśli macie pytania, razem z Filipem chętnie na nie odpowiemy! 🙂 Możecie nas dorwać na Instagramie albo Facebooku🙂

 

 

 

Podobne