LIFESTYLE

OTO NAGRODZENI AUTORZY NAJLEPSZYCH ZDJĘĆ Z PODRÓŻY!

Kochani! Już wiadomo do kogo powędrują świąteczne prezenty! Profesjonalne zestawy do manicure hybrydowego z akcesoriami marki Chiodo otrzymują… WIĘCEJ NIŻ 3 OSOBY 🙂

Liczba zgłoszeń przeszła moje oczekiwania 🙂 Przysyłaliście niezwykłe widoki, rajskie plaże, rodzinne momenty, zdjęcia z pierwszych podróży z dziećmi, a także te z romantycznych wyjazdów we dwójkę. Kilkanaście razy przeglądałam zdjęcie po zdjęciu, by wybrać te najlepsze, choć doceniam każde! Postanowiłam zwiększyć pulę nagród 🙂 Zamiast trzech, będą cztery! Czwarta ponadplanowa nagroda pozostanie niespodzianką 🙂

TYTUŁ NAJLEPSZEGO ZDJĘCIA Z PODRÓŻY ZDOBYŁY PRACE AUTORSTWA NASTĘPUJĄCYCH OSÓB:

ANETA GĘSTWA – RADOMSKA

WŁOCHY

OTO NAGRODZENI AUTORZY NAJLEPSZYCH ZDJĘĆ Z PODRÓŻY!

OPIS: „Listopadowe zdjęcie zrobione we Włoszech, w Kalabrii. Nagle rozpętała się burza, niebo aż granatowe, a ja spontanicznie stanęłam na skale i stwierdziłam, że władam morzem niczym Posejdon. Po chwili przykryła mnie fala i tyle z mojego władania 🙂 Wszyscy mieli ubaw. Ale burza jak szybko przyszła, tak szybko poszła. Zdjęcie wyszło piękne, bo natura tworzy piękne rzeczy.”

KLAUDIA KOCH-PISKORZ

USA

OTO NAGRODZENI AUTORZY NAJLEPSZYCH ZDJĘĆ Z PODRÓŻY!

OPIS: „To zdjęcie jest bardzo ważną i szczególną pamiątką dla mnie i męża. Kiedy poznaliśmy sie na lotnisku, odkryliśmy wzajemnie, że naszym życiem sa podróże. I tak łącząc pasję i miłość podróżujemy we dwójkę w najdalsze i najpiękniejsze zakątki świata. Co prawda jesteśmy na początku naszych podróży, ale wspólnie zobaczyliśmy już ponad 14 krajów, z czego najdalsza była Kenia, Oman, Dominikana, USA i Kanada. To zdjęcie jest szczególne w naszym sercu, ponieważ długo marzyliśmy o USA i zobaczeniu niesamowitych miejsc. Jednym z nich była właśnie Monument Valley na granicy Utah i Arizony, znana z filmu „Forrest Gump”. Przepiękne! Magiczne. Bezkresna droga, dookoła nic, a przed nami piękny krajobraz kilku pomników na terenach rezerwatu Indian. Przemierzyliśmy USA w miesiąc od Nowego Jorku po Los Angeles.”

MONI ANTONIAK

FRANCJA

OTO NAGRODZENI AUTORZY NAJLEPSZYCH ZDJĘĆ Z PODRÓŻY!

OPIS: „Paryż, Disneyland. Moja córka, wielka fanka bajek Disney’a, zachwyca się zamkiem Śpiącej Królewny ❤. Spełniłam swoje dziecięce marzenie i zrobiłam wielką radość córce 🙂.

WYRÓŻNIENIE, CZYLI CZWARTA NAGRODA – NIESPODZIANKA:

PAULUCH (nick instagramowy)

SZWECJA

OTO NAGRODZENI AUTORZY NAJLEPSZYCH ZDJĘĆ Z PODRÓŻY!

OPIS: „Bajkowy domek z karlskrońskiej dzielnicy zamknięty w szklanej kuli. Zdjęcie zostało wykonane w Björkholmen w Szwecji.”

SERDECZNIE GRATULUJĘ ZWYCIĘZCOM !!!

Spodziewajcie się mojej wiadomości. W końcu muszę znać Wasze adresy, pod które wysłać przesyłki 🙂

Wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie bardzo dziękuję i życzę kolejnych pięknych wspomnień z podróży! 🙂

 

 

Podobne