LIFESTYLE

JAK ROZKRĘCIĆ BLOGA I ZARABIAĆ NA PODRÓŻACH? FILM Z SEE BLOGGERS

Nie spodziewałam się tak miłego przyjęcia podróżniczego panelu na See Bloggers, który miałam przyjemność poprowadzić! Po wielu wiadomościach z prośbą o nagranie, wrzucam film. Zapraszam na niego każdego, kto bloguje, zamierza to robić, chce się rozkręcić albo po prostu ma ochotę na motywacyjnego kopniaka. 🙂

Dziękuję przy okazji moim wspaniałym gościom! Lubię otaczać się kobietami – petardami! 🙂 Dziękuję Agnieszce z bloga Taste&Travel, Ewie znanej jako Szpilki w Plecaku, Alex z Travel and Keep Fit oraz Odecie Moro, za dyskusję i podzielenie się swoimi doświadczeniami.

JAK ROZKRĘCIĆ BLOGA I ZARABIAĆ NA PODRÓŻACH? CZY PODRÓŻE KOBIET SOLO SĄ BEZPIECZNE? I WIELE WIĘCEJ…

Część 1:

Część 2:

CO TO JEST SEE BLOGGERS?

Jeśli nie mieliście okazji śledzić moich relacji na Instagramie i Facebooku, to dodam tylko krótko, że See Bloggers to największy w Polsce event dla twórców internetowych. W tym roku w Łodzi podczas siódmego już festiwalu influencerów spotkało się ponad 100 prelegentów i 2500 uczestników na panelach dyskusyjnych, warsztatach i wykładach na temat działalności w sieci, budowania społeczności, trendów w Internecie, działania w social mediach. See Bloggers to nie tylko solidna dawka wiedzy i inspiracji, ale również możliwość zintegrowania środowiska twórców i biznesu.

 

 

Enjoy! 🙂

Podobne